In order to bring you the best possible user experience, this site uses Javascript. If you are seeing this message, it is likely that the Javascript option in your browser is disabled. For optimal viewing of this site, please ensure that Javascript is enabled for your browser. UPS Uruchamia Usługę Doręczenia Przesyłek Następnego Dnia z Hong Kongu do Europy - UPS Pressroom
Browse By Topic
Browse By Date
Browse By Content Type
Browse By Language
Browse By Country

World of News

Find news where it happens Explore Now»

Events

Q2 2015 Earnings

July 28, 2015
Read More »

UPS Uruchamia Usługę Doręczenia Przesyłek Następnego Dnia z Hong Kongu do Europy

Warszawa, March 28, 2011

Dzięki nowym bezpośrednim połączeniom lotniczym gwarantowane przesyłki paczkowe i frachtowe będą mogły dotrzeć do większej części Europy

Dzisiaj spółka UPS (NYSE: UPS) poinformowała o uruchomieniu bezpośrednich lotów z Hong Kongu do Europy, dzięki którym przesyłki paczkowe i frachtowe będą mogły być realizowane w trybie next day, czyli doręczenia następnego dnia z Hong Kongu do Europy. Oferowana przez UPS usługa jest najlepszą na rynku usługą pod względem liczby lokalizacji docelowych na terenie Europy.

Po uruchomieniu czterech dodatkowych połączeń bezpośrednich UPS może łącznie realizować 11 lotów z Hong Kongu do Europy tygodniowo. Dzięki temu firmy działające w regionie Azji i Pacyfiku uzyskają szerszy dostęp i większe możliwości prowadzenia interesów w Europie. Dla biznesu europejskiego oznacza to łatwiejszy transporty komponentów i produktów z Azji. Połączenia umożliwiły spółce UPS zaoferowanie swoim klientom więcej lokalizacji docelowych w Europie dla gwarantowanych przesyłek doręczanych następnego dnia, niż mają w swojej ofercie inne firmy logistyczne.

Nowe, realizowane od poniedziałku do czwartku loty bezpośrednie łączyć będą Hong Kong z Kolonią w Niemczech. Do transportu przesyłek wykorzystywane zostaną nowoczesne samoloty B747-400, które dodatkowo obsługują w każdym tygodniu również siedem innych znajdujących się w ofercie UPS połączeń pomiędzy Hong Kongiem a Kolonią z międzylądowaniem w Dubaju.  Nowe loty bezpośrednie nie tylko umożliwią szybsze doręczenie przesyłek, ale również zmienią sytuację na rynku towarowych przesyłek lotniczych. Obecnie UPS oferuje największą spośród wszystkich przewoźników liczbę lokalizacji docelowych w Europie dla gwarantowanych ekspresowych przesyłek frachtowych z Hong Kongu doręczanych następnego dnia.

Dzięki nowej usłudze do 34 krajów europejskich można wysyłać nie podlegające ocleniu drobne przesyłki oraz listy, zaś do 18 krajów - drobne przesyłki, które muszą zostać oclone. W ramach oferowanej przez UPS usługi ekspresowego frachtu, przesyłki mogą zostać doręczone w ciągu jednego dnia do 18 krajów i 39 miast w całej Europie, np. do Paryża, Mediolanu, Pragi, Frankfurtu, Madrytu, Barcelony i Kopenhagi.

Węzeł lotniczy UPS w Kolonii to centralny punkt rozległej i zintegrowanej europejskiej sieci lotniczo-naziemnej składającej się z 460 obiektów operacyjnych oraz 156 codziennych lotów wewnątrzeuropejskich, co umożliwia spółce UPS doręczanie przesyłek pod każdy europejski adres. Sprawne działanie sieci zapewniają najbardziej zaawansowane na świecie technologie, co daje firmom możliwość uzyskania przewagi konkurencyjnej w postaci faktycznego dostępu do każdego rynku poprzez usługi typu door-to-door świadczone przez jedną firmę logistyczną.

„Hong Kong jest dla UPS strategicznie ważnym rynkiem ze względu na swoje bliskie położenie w stosunku do Chin kontynentalnych oraz ze względu na swoje ugruntowane relacje handlowe ze wszystkimi krajami świata” - powiedział Dan Brutto, prezes UPS International. „Z uwagi na fakt że UE staje się istotnym partnerem handlowym dla wielu rynków azjatyckich, uruchomienie tych lotów stanowi wkład w rozwój przedsiębiorczości krajów azjatyckich, które mogą korzystać z dodatkowych i szybszych usług oferowanych w związku z takimi połączeniami handlowymi.”

„Nowe, bezpośrednie połączenia lotnicze znacząco skracają czas tranzytu między Hong Kongiem a Europą, oferując europejskiemu biznesowi szybszy import z Azji i skuteczniejsze działania” - dodał Wolfgang Flick, prezes UPS Europe. - „Przez ostatnie lata kierunek Hong Kong - Europa stał się jednym najszybciej rozwijających się kierunków handlowych. Nowe loty UPS stanowią również znaczące wsparcie tego kierunku.”UPS (NYSE: UPS) jest globalnym liderem w dziedzinie logistyki, oferującym szeroki asortyment rozwiązań, w tym przewóz przesyłek i frachtu, obsługę handlu międzynarodowego oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii, umożliwiając bardziej wydajne zarządzanie w świecie biznesu. UPS, z centralą w Atlancie (USA), prowadzi działalność w ponad 220 krajach i terytoriach na całym świecie. Więcej informacji o firmie znaleźć można na stronie UPS.com, zaś korporacyjny blog znaleźć można na stronie blog.ups.com. Aktualne informacje o UPS odnaleźć można pod adresem pressroom.ups.com.

To ask about this press release, contact:

Euro RSCG Sensors

0 22 444 0 654


Euro RSCG Sensors

0 22 444 0 686

print Send Page
share

Send this Press Release:


(Use a comma to separate addresses)

(500 characters remaining)

Cancel